Kalp, Anjiyoplasti, Balon, Stent izle

;Anjiyoplasti, anjiyo ile kalp damarlarına balon yöntemi ile stent takılması animasyon video. Anjiyo işlemi, kasık bölgesinden damara girilmesi, daralmış veya tıkanmış damarı kılavuzla açılması ve balonun açılması ile damarın (koroner arter damar) genişletilerek stentin bırakılması animasyonu.


Paylaş    Anjiyoplasti    anjiyo    stent    kalp    koroner arter    damar    animasyon

Anjiyografi, Anjiyoplasti ve Bypass

angiography, anjiyografi, kısaca anjiyo, bacak damarlarından tıbbi yöntemlerle kalp damarlarına girilerek damarların görüntülenmesi işlemi. angioplasty, anjiyoplasti kapalı veya daralmış damarların medikal yöntemler ile açılması bypass kapalı damara yeni bir yol verilmesi, hakkında medikal animasyon video.

Kalp, Anjiyoplasti, Balon, Stent

Anjiyoplasti, anjiyo ile kalp damarlarına balon yöntemi ile stent takılması animasyon video. Anjiyo işlemi, kasık bölgesinden damara girilmesi, daralmış veya tıkanmış damarı kılavuzla açılması ve balonun açılması ile damarın (koroner arter damar) genişletilerek stentin bırakılması animasyonu.

Anjiyoplasti: Coroner Arter Stent Takılması

Anjiyoplasti. Kalp damarlarında tıkanma ve daralmanın açılması için kalbe stent nasıl takılır? Koroner arter damara stent takılması animasyon video izle. Kalbe stent takılması videosu, balon anjiyoplasti ve stent animasyonu