Döllenme, Rahim Animasyonu izle

Döllenme animasyon video;Döllenme ve anne karnında yani rahimde bebeği oluşumu, cenin oluşum, yumurtanın rahime ulaşması ve bebek oluşumu video filmi


Paylaş    bebek    döllenme    rahim    bebek oluşumu

TAPVC - Pediatrik Bebek Kalp Ameliyatı

TAPVC Anormal Total Pulmoner Venöz Bağlantı tedavisi. Doğumsal kalp hastalıkları, TAPVC Akciğerden kalbe kanın dönüş bozukluğu tedavisi, pediatrik bebek kalp ameliyatı videosu izle. Kalp cerrahisi, kalp ameliyatı video izle.

Hamilelik Evreleri

Bebeğin oluşumu, hamilelik evreleri, bebek, cenin oluşumu, anne karnı, anne karnındaki cenin video izle.

Canlı Sezeryan Ameliyatı

canlı sezeryan ameliyatı video izle. sezeryan ameliyatı ile doğum. Anne karnının kesilmesinden başlayan sezeryan operasyonunun tüm ayrıntılı görüntüleri ile bebek doğum görüntüleri izleyeceksiniz.

Döllenme, Rahim Animasyonu

Döllenme ve anne karnında yani rahimde bebeği oluşumu, cenin oluşum, yumurtanın rahime ulaşması ve bebek oluşumu video filmi

Bebek Kalp Ameliyatı

Bebek kalbinin ameliyatı, bebek kalp ameliyatı sırasında çekilmiş video görüntülede bebek kalp atılarını izleyebileciniz video. Bebek açık kalp ameliyatı izle. Bebek kalbinde koroner arter kalp ameliyatı izle.

HLHS Hipoplastik Sol Kalp Sendromu Ameliyat

HLHS, hipoplastik sol kalp sendromu ameliyatı video. Kalbin sol kısmının gelişmemesi olarak bilinen çocuk hastalıkları, bebek kalp ameliyatı video izle.

Sezeryan ile İkiz Bebek Doğumu

İkiz bebeklerin sezeryan ameliyatı ile alınmasının video görüntülerini izleyeceğiniz sağlık video görüntüleri. Anne rahminden çıkarılan ikiz bebekler ve sezeryan ameliyatı.

Sezeryan doğumu görüntüleri

Sezeryan doğumu video görüntüleri izle. Bebek doğum anı, anne karnı ameliyatı ile dünyaya merhaba diyen bebek. Sezeryan doğumu görüntüleri izleyebileceğiniz video film görüntüleri.